ART / Etchings etc / Wood engraving 13778354
nr 1377 8354
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sweden. Signed, numbered 146/150, 1961, vy över södermalm. Subject: 37x50cm, yttermått inklusive ram: 52x67cm,
WOOD ENGRAVING, Signerad, numrerad 146/150,1961, vy över södermalm. Motivet: 37x50cm, yttermått inklusive ram: 52x67cm
1000
SEK 900
Monday February 8 2021
at 18:28:44
700 kr
800 kr
Svenolov Ehrén
Read more about Svenolov Ehrén